• יוני 18, 2024 5:32 am

ללמוד למכור באמזון – קורס מסחר באמזון

יעל שפירא

נכתב על ידי יעל שפירא

יונ 3, 2023

מכירה באמזון

אמזון היא פלטפורמת מסחר ענקית בה משתתפים קונים ומוכרים מכל קצוות תבל המבצעים עסקאות במיליוני דולרים מידי יום. המיוחד באמזון היא שכל אחד יכול להצטרף אליה בתור מוכר, כל אחד יכול לעסוק במכירה באמזון. די ברור מה היתרון של זה, המכירה באמזון מספקת לכם גישה קלה לקהל לקוחות עצום שאחרת בוודאות לא הייתם מצליחים להגיע אליו. גם אם יהיו לכם יחסי המרה נמוכים במיוחד, בזכות הקהל העצום עדיין תפיקו רווחים נאים.

אז מהי הדרך הטובה ביותר לעשות מכירה באמזון?

האמת שאמזון מציעה דרכים שונות לקמעונאים למכור את מרכולתם באתר, ישנן תוכניות שונות ודרכים שונות להפוך את המכירות לקלות יותר. אך בשביל זה יש לדעת ולהבין איך הכול עובד; זוהי גם הסיבה מדוע מציעים לכם קורסים שונים של מסחר אלקטרוני ובפרט מכירה באמזון. אז מהן האפשרויות השונות לעשות עסקים עם אמזון או בעזרת אמזון?

דרך ראשונה מכירה לאמזון

אמנם אופציה זו פחות רלוונטית עבור רובנו אך אזכיר אותה בקצרה. חלק מהמוצרים באתר אמזון נמכרים על ידי חברת אמזון עצמה וחלק על ידי קמעונאיים עצמאיים. קיימת אופציה למכור לאמזון מוצרים ואז הם יהפכו לבעלי הסחורה והם ימכרו אותם באתר. אופציה זו כמובן היא עבור יצרנים וסיטונאיים גדולים ולא עבור האדם הפשוט הרוצה הכנסה צדדית ממכירה באמזון.

דרך שנייה מכירה באמזון

הדרך שיותר רלוונטית עבורנו היא מכירה באמזון. למעשה יותר מחצי מהמכירות באתר אמזון הו מכירות של סוחרים צד שלישי, כלומר סוחרים שאינם אמזון עצמה. גם אתם יכולים להצטרף ולהיות סוחרים צד שלישי.

מי שעוסק במכירות באמזון צריך לטפל בכל התהליך של המכירה, המשלוח, המחירים וכו'. קיימת גם אפשרות שהסוחרים יעבירו לאמזון את הסחורה ואמזון תטפל באריזה ובמשלוח. האפשרות שבה אמזון מטפלת לכם באריזה ובמשלוח נקראת FBA, התוכנית שבה אתם מטפלים בכל האריזה והמשלוח נקראת FBM.

כמובן שגם אמזון מרוויחה כסף מהמכירות שלכם אך מדובר בחישוב משתנה על פי התוכנית שאליה אתם משתייכים ובכמות המכירות שלכם.

למכירה באמזון ישנם יתרונות רבים: היא מגדילה את החשיפה למוצרים שלכם, ישנם למעלה ממאתיים מיליון מבקרים באתר מידי חודש; היא מגדילה את הפריסה הגיאוגרפית שלכם, כתם יכולים למכור בשווק הבינלאומי; היא מגדילה את המכירות שלכם.

מכירה באמזון היא דבר שכל אחד יכול לעשות. יש להקים שם חנות אינטרנטית, להזין מוצרים, מחירים, תמונות ותיאורי מוצר ולנהל קשר מקצועי ואמין עם הלקוחות. אם אתם רוצים לעשות עסקים באמזון בצורה מוצלחת מוטב ללמוד היטב את הנושא לפני שמתחילים.

T. Schneider / Shutterstock.com

יעל שפירא

יעל שפירא

יעל שפירא - יעל היא הכותבת הראשית של אתר אינטרנט limudim.org

אין תגובות

רוצים לפרסם מאמר באתר שלנו? לחצו על הקישור הזה למעבר לצאט ישיר עם מנהלי האתר!

דילוג לתוכן