• יוני 18, 2024 4:33 am

מה לא סיפרו לך על החלקה לשיער?

יעל שפירא

נכתב על ידי יעל שפירא

נוב 5, 2021

לאחר התייעצות עם צוות חברת ביאורגניק (BORGANIC), ריכזנו עבורכן כאן את המידע החשוב בנוגע להחלקות שיער ביתיות, מחליקי שיער חשמליים, מוצרי החלקת שיער ללא פורמלין וכל מה שבין לבין. הצטרפי ל-3 דקות של קריאה.

מחליק שיער הוא כלי ברזל שטוח המשתמש בחום ובמוט מתכת מחומם עד ל-200 מעלות צלזיוס בערך, כדי לשנות את מרקם השיער והאופן בו השיער נראה ומורגש. השימוש הנפוץ ביותר במחליק שיער הוא להענקת ברק לשיער ומניעת התלתול של השיער. מחליק שיער חשמלי משמש גם בהליכים קוסמטיים כמו גלים קבועים או מוטות סלסול, אשר משנים את צורת השיער על ידי שינוי המבנה הפנימי שלו. יחד עם מחליקי שיער חשמליים, ישנם גם מוצרים ייעודיים להחלקת שיער משקמת ומינרלית.

החלקת שיער חשמלית מול מינרלית ומשקמת

החלקת ביתית היא כבר לא משימה קשה בעזרת מחליקים מודרניים, במיוחד אם מדברים על מוצרי ביאורגניק הייעודיים להחלקה מינרלית ומשקמת. זה יכול להיעשות תוך דקות ספורות וללא כל סיכון של נזק לשיער שלך, מה שאת יכולה לבצע גם בביתך ובזמנך הפנוי.

המחליק המודרני של ביאורגניק הוא תכשיר שעוזר לך לקבל שיער חלק יותר לאחר מספר דקות בלבד, תוך שאינך בכלל משתמשת במחליק חשמלי. את יכולה להשיג את המראה המושלם בביתך, ללא קביעת תור אצל מעצב השיער וללא שימוש בחומרים כימיים מזיקים כמו פורמלין.

הקפידו להחליק שיער עם החומרים הנכונים

מחליקים ביתיים שימושיים לאנשים שרוצים לשמור על התסרוקת שלהם בעצמם, או לאנשים שרוצים מראה מלוטש מבלי לבלות יותר מדי זמן במספרה, למשל אנשים שלא אוהבים את המראה המתולתל ומבקשים להנות משיער חלק.

בסופו של דבר, מחליק שיער ביתי הוא סוג של מגהץ מסתלסל שיכול לחמם ולהחליק את השיער בו זמנית. אבל בד בבד, המחליק החשמלי יכול גם לגרום לשריפת השיער ולחריכתו. מחליקי שיער מסוגלים להתחמם במהירות ולשמור על טמפרטורה עקבית ללא מאמץ רב. זה מקל על אנשים להשתמש בהם בשגרת היומיום שלהם, אבל זה גם מה שהופך אותם למסוכנים.

עדיף להחליק שיער בצורה שגם משקמת

אם אפשר, יהיה כדאי להעדיף שימוש במחליקי שיער מינרליים ומשקמים כמו ביאורגניק. תכשירי BORGANIC מאושרים על ידי משרד הבריאות, אינם כוללים פורמלין ומיועדים עבור החלקה משקמת לשיער. אם אתם מחפשת נראות יפהפייה של שיער חלק, דעי שלא חובה להשתמש במחליקים חשמליים עבור זה.

יעל שפירא

יעל שפירא

יעל שפירא - יעל היא הכותבת הראשית של אתר אינטרנט limudim.org

אין תגובות

רוצים לפרסם מאמר באתר שלנו? לחצו על הקישור הזה למעבר לצאט ישיר עם מנהלי האתר!

דילוג לתוכן