• יוני 18, 2024 5:50 am

מוניות הדר לוד – הסיפור מאחורי מותג המוניות שקמו מתחזים בשמו

יעל שפירא

נכתב על ידי יעל שפירא

אוג 27, 2023

https://www.hadartaxi.com/
להזמנות טלפוניות: 03-9711103
מוניות נתב"ג והמרכז 7\24

מוניות הדר לוד נתב"ג – תחנת המוניות הוותיקה ביותר בישראל

נוסדה במהלך קום המדינה 1948 (זהירות ממתחזים!)

בטוח שיצא לכם מתישהו מונית לנתב"ג או מוניות מנתב"ג, ואנחנו מוכנים להתערב שגם יצא לכם להיתקל במותג הבא – מוניות הדר לוד בע"מ. אבל, ייתכן שבלי שידעתם, עליתם על מונית של מתחזים לחברה הוותיקה ביותר בארץ – מוניות הדר לוד בע"מ המקורי. בעקבות ההצלחה המסחררת של הדר לוד, קמו מתחזים במהלך השנים לחברה. אם חשבתם שמתחזים יש רק בטלוויזיה אצל רפי גינת, אז אנחנו כאן כדי לספר לכם סיפור קצת שונה – הסיפור על מוניות הדר לוד נתב"ג, חברת המוניות שחברות אחרות רוצות להיות כמוה עד כדי כך שהן מתחזות לה.

הסיפור מאחורי מוניות הדר לוד בע"מ המקורי

אנחנו הולכים כרגע אחורה על ציר הזמן עד השנים של מלחמת העצמאות של ישראל. אז, ברחבי היישובים העבריים החלו להיווסד חברות שונות, כאשר אותן חברות בזמנו הונחו על ידי היבטים הרבה יותר חשובים מכסף.

מוניות הדר לוד בע"מ, כמו חברות אחרות שקמו במלחמת יום העצמאות, שירתה את האינטרסים הלאומיים וסיפקה שירותי היסעים בכלל יישובי ישראל המתפתחת דאז. מה שהנחה את מוניות הדר לוד בע"מ היה: אינטרסים לאומיים. בתוך כך, שירתה החברה בזמנו את מייסדי המדינה, תושבים שאכלסו את יישובי הארץ המתפתחת ועוד. בשילוב של רצון לשרת את המדינה יחד עם אינטרסים לאומיים, החברה נוסדה מתוך אינטרסים כלכליים וכן מתוך אינטרסים אידיאולוגיים.

כל צרכי ההסעות תחת קורת גג של טקסי אחת

מוניות הדר לוד בע"מ, תחנת המוניות הכי ותיקה בישראל ללא עוררין, מספקת את כל צרכי ההסעות, כולל הסעות לבעלי קשיים בניידות. אם אתם צריכים להגיע מנתב"ג הביתה, או להגיע לנתב"ג מעיר מגורכם, תוכלו להשתמש מהשירותים הבאים של הדר לוד:

  • מוניות נתב"ג 7\24 בכל אזור המרכז.
  • מוניות לבעלי קשיים בניידות 7\24.
  • מוניות גדולות 7\24 במרכז.
  • מוניות 7\24 לאנשים עם כלבים וחיות מחמד.
  • טכנולוגיית הזמנת מוניות באתר החברה (הזמנה מראש).

יתרונות מוניות הדר לוד המקורי (זהירות ממוניות מתחזות!)

בתחנת המוניות הדר נתב"ג המקורי, ישנו חזון מאוד ברור של שירות ללא דופי אשר מתבטא בכמה אופנים שונים. השירות של תחנה מונחה על ידי ערכים של שירות מופתי, בצורה מהימנה. כאשר אתם מזמינים מונית הדר לוד בע"מ, מחירי השירות קבועים בחוק וכן על פי מונה. הנה כמה מסוגי השירותים שתוכלו לקבל בחברת הדר לוד נתב"ג בע"מ:

סוג שירות יתרונות מוניות הדר לוד
מוניות עבור נכים לנתב"ג מוניות נגישות במיוחד לאנשים נכים, כאשר כל מונית מתוחזקת, נקייה ואסתטית בסטנדרטים הכי גבוהים.
מוניות 7\24 לשדה התעופה בן גוריון עבור 5 – 6 אנשים מוניות 7\24 עם 4 – 6 מושבים ומספיק מקום בתא המטען של הרכב עבור כבודה.
הזמנת מוניות מראש הבטחה מראש של הזמנת מונית לנתב"ג או לכל יעד אחר. זאת, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת באתר החברה.
מוניות ואן או SUV מוניות גדולות ומתוחזקות למשעי, כולל מונית לטיולי שבת עם המשפחה.

איך תדעו שהזמנתם מוניות הדר לוד ולא חברה מתחזה?

כאשר אתם מזמינים מונית, אתם באופן טבעי רוצים להימנע ממתחזים של מוניות הדר לוד בע"מ. לכן, תשאלו תמיד את התחנה כמה שאלות מאוד ברורות. למשל, תבדקו באיזו שנה התחנה נוסדה והאם היא התחנה המקורית – מוניות הדר נתב"ג. אם עונים לך בתחנה שהיא נוסדה אחרי 1948 באיזושהי שנה, זו חברה מתחזה. המשיכו הלאה, כי חברה שמרשה לעצמה להתחזות גם תרשה לעצמה לגבות ממכם מחירים גבוהים שלא כחוק.

הצי הלוגיסטי של חברת מוניות הדר לוד בע"מ – המקורית!

כאשר רוצים לבחון את צי הרכבים של חברת מוניות הדר לוד בע"מ, מתרשמים מיד שמדובר בחברה SUPER מקצועית וכזאת שיכולה לשרת את כלל הצרכים. יש בחרה לא פחות מאשר 500 רכבים שונים על סוגיהם, מה שאומר שיש לכם מונית 7\24 בכל רגע נתון ולכל צרכים כאלו או אחרים. כדי להיות שקטים ורגועים, תוכלו לבקר באתר החברה ולבחון מקרוב את כלל השירותים ואת סוגי הרכבים שקיימים בתחנה.

צריכים מידע נוסף? לדעת יותר על שירותי הסעות ספציפיים?

אם אתם לא מוצאים מידע ספציפי העונה על השאלות שלכם, אתם כמובן יכולים ליצור קשר כדי לקבל מידע נוסף ישירות מצוות התחנה.

והכי חשוב, נסיעה בטוחה!

יעל שפירא

יעל שפירא

יעל שפירא - יעל היא הכותבת הראשית של אתר אינטרנט limudim.org

אין תגובות

רוצים לפרסם מאמר באתר שלנו? לחצו על הקישור הזה למעבר לצאט ישיר עם מנהלי האתר!

דילוג לתוכן