• יוני 18, 2024 5:38 am

החלקה אורגנית – עוד תראי איך השיער שלך יגיד לך תודה

יעל שפירא

נכתב על ידי יעל שפירא

יול 8, 2023

להחליק את השיער לבד – עם החלקה B Beauty מבית Borganic!

נשים רבות מחפשות פתרון בריא לעיצוב שיערן. לאחר שנים של נסיונות בשיטות שונות, שיערן נוטה להיות חלש ושביר בשל הנזקים שגורמים תכשירי החלקה שונים ושיטות החלקה בחום. לזה לא תורמים גם שלל מוצרים כימיים לצביעת השיער. היתרון המרכזי של מסכת שיער אורגנית הוא שהיא מאפשרת למשתמשת בה "להרוג שתי ציפורים במכה אחת" – גם לעצב ולהחליק את שיערך וגם להעשיר אותו בחומרים שלא רק שלא מזיקים לו אלא משקמים אותו ועוזרים לו להחלים מנזקי השיטות הקודמות.

B Beauty חוות דעת Borganic המלצות

מה חשוב לדעת על החלקת שיער אורגנית?

לפני שאת מתחילה לעבור החלקת שיער אורגנית חשוב שתוודאי שבחומר בו בחרת אין פורמלין. פורמלין הוא רעל שפוגע בשיערך ועשוי לפגוע גם בבריאותך. זאת הסיבה שמשרד הבריאות אסר את השימוש בו. עם זאת, ישנן שיטות החלקה שמתהדרות בהיותן "החלקת שיער אורגנית" כאשר למעשה החומר הפעיל בהן הוא פורמלין. זה לא חוקי ולא בריא. הקפידי לבדוק היטב שהחברה שבחרת בה קיבלה אישור של משרד הבריאות.

מה מכילה החלקת שיער אורגנית

החומרים מהם אמורה להיות עשויה החלקת שיער אורגנית הם קודם כל חלבון שיער אורגנית. בנוסף, לעתים תהיה גם תוספת של מינרלים, חומרים מזינים וויטמינים. ישנן גם מסכות החלקת שיער אורגנית שמכילות חומרים כימיים, לא בהכרח לא בטוחים לשימוש. עם זאת, חשוב לוודא כי אכן ישנו אישור של משרד הבריאות וכי אלה חומרים מותרים לשימוש.

B Beauty חוות דעת Borganic המלצות

האם החלקת שיער אורגנית היא אפקטיבית?

יש לציין כי החלקת שיער ללא חומרים כימיים עשויה להיות פחות אפקטיבית לטווח ארוך, זאת בשל השימוש בחומרים טבעיים שאינם משנים את מבנה השיערה. עם זאת, יש שיאמרו שהיתרונות עולים על החסרונות, שכן, למרות משך הזמן הקצר יותר בו משפיעה החלקת שיער אורגנית על שיערך, הוא נותר בריא ואף הופך לבריא יותר משהיה קודם לכן.

יתרונותיה של החלקת שיער אורגנית

החלקת שיער אורגנית נחשבת לזולה יותר מסוגים אחרים של החלקות – בין 500 ל-1,000 ₪.

החלקת שיער אורגנית יכולה לעבוד יחד עם צבע לשיער. בנוסף, החלקת שיער אורגנית גם תורמת ומעשירה שיער שנפגע בשל שימוש בחומרים כימיים שצובעים את השיער.

שיער אורגנית הוא חומר מצוין לשיערך והוא מומלץ לשימוש גם בחומרי טיפוח אחרים לשיער. הוא מחזיר את הברק והלחות לשיער ועוזר לחזק אותו.

החלקת שיער אורגנית אמנם דורשת חידוש אך היא גם מאפשרת לך לקבל החלטות על שיערך שכן לא מדובר בפעולה לא הפיכה כמו החלקה יפנית למשל.

יעל שפירא

יעל שפירא

יעל שפירא - יעל היא הכותבת הראשית של אתר אינטרנט limudim.org

אין תגובות

רוצים לפרסם מאמר באתר שלנו? לחצו על הקישור הזה למעבר לצאט ישיר עם מנהלי האתר!

דילוג לתוכן